Sancaktepeses.com, Sancaktepe bölgesinin ilk yerel haber sitesidir. Sarıgazi, Samandıra ve Yenidoğan beldelerinin birleşmesinin ardından Sancaktepe'nin nabzını tutan www.sancaktepeses.com ilçenin hafızasına sahiptir. 

Sancaktepe Belediyesi, Sancaktepe Kaymakamlığı, Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve ilçenin önde gelen kurumlarının çalışmalarını yıllar boyunca takip eden deneyimli gazeteci Tevfik Erk'in kurduğu Sancaktepeses her geçen gün haber ağını genişletmiştir. 

Haber portalımız, ziyaretçi sayısının artmasıyla sadece Sancaktepe'nin değil İstanbul ve Türkiye'nin yerel haberlerine yer vermeye başlamıştır.

Türkiye'nin önde gelen kurumlarının ve şirketlerinin haberlerini de okuyucularıyla buluşturan www.sancaktepeses.com çalışmalarına hız vermiş ve 100 bini aşkın ziyaretçisiyle ilçenin önde gelen markası olmuştur.

2024 yılı itibarıyla Episte Medya çatısı altına giren ve kurumsal hedeflerine ilerleyen Sancaktepeses ailesi genişlemiştir. 10 yıldan uzun süredir ulusal medyanın dijital haberciliğinin ve trendlerinin uzmanlığını taşıyan Tahsin Erkin Erk'in katkılarıyla daha dinamik bir yapıya bürünmüştür. 

Siz de Sancaktepeses.com haber portalında yer almak ister misiniz? Sosyal medya kanallarımızdan veya yerelses@yandex.com adresinden iletişime geçebilir, haber paylaşımı yapabilir, reklam çalışmaları için fikir alabilirsiniz. 

sancaktepeses.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları sancaktepeses.com'a aittir. sancaktepeses.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar sancaktepeses.com'un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Haber ve içeriklere yapılan yorumlar yazanın kendisine ait olduğu gibi her türlü sorumluluk da kendisine aittir.
 

SANCAKTEPESES RESMİ SOSYAL MEDYA HESAPLARI

Sancaktepeses Facebook

Sancaktepeses X

Sancaktepeses Instagram