Sancaktepe Polisi, pazarda vatandaşı bilgilendirdi

Sancaktepe'de Belediye Zabıtalarının denetimleri aralıksız devam ediyor

Sancaktepe’de ihtiyaç sahibi ailelere patates ve soğan dağıtıldı

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun Ramazan Ayı Mesajı

BAŞKAN ŞEYMA DÖĞÜCÜ, OĞLUNUN NİKAHINI KIYDI..

SANİAD,GÖZ SAĞLIĞINDA DÜNYAGÖZ DEDİ

Sancaktepe'de Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme toplantısı yapıldı

Sancaktepe’de Belediye Meclis Başkan Vekilliği Seçimi Yapıldı

Sancaktepe'de Başkan Döğücü'ye geçmiş olsun ziyaretleri

HABERLER

 • Cumartesi 13 ° / 6 ° Bulutlu
 • Pazar 14 ° / 8 ° Bulutlu
 • Pazartesi 15 ° / 9 ° Sağanak
 • BIST 100

  1.408%0,03
 • DOLAR

  8,0614% 0,68
 • EURO

  9,6770% 0,74
 • GRAM ALTIN

  460,45% 1,36
 • Ç. ALTIN

  759,7425% 1,36
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın 10 Nisan Mesajı
Başkan Poyraz, yerel basın mensuplarını Çamlık Kafe Sosyal Tesisleri’nde ağırladı. 
İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş ve Emniyet Personeli Vali Yerlikaya’yı Ziyaret Etti
İBB PİDESİNDE GRAMAJ AYNI FİYAT 1,5 LİRA
PANDEMİ ORKESTRASI’NIN KONUKLARI HAKAN ŞENSOY VE CİHAT AŞKIN OLDU
Vali Ali Yerlikaya, Yaya Geçidine “Kırmızı Çizgi” Çekti
ÖNCELİK HAYATIN, ÖNCELİK YAYANIN

SANCAKTEPE HABER

SANCAKTEPE HABER Haberleri

Kısa adı SANİAD olan Sancaktepe Sanayici ve İş Adamları Derneği, Pandeminin birinci yılında Sancaktepe ilçesinde kurumları unutmadı ve mücadelelerinden dolayı teşekkür etti. 
 

Dernek Yönetimde gerçekleşen değişimden sonra vizyon ve misyon çalışmalarına ağırlık verecek gibi gözüken SANİAD, Dernek Başkanı Osman Aktan ile ilçe genelinde yeni çalışmalar hazırlanıyor.  Dünya genelinde yaşanan Koronavirüs pandemisine karşı mücadele edenlere kurumları nezdinde teşekkür eden SANİAD yönetiminin bu girişimi ilçede çok olumlu karşılandı. 
 

SANİAD Yönetim Kurulu aldığı kararla Sancaktepe İlçesinde Koranavirüs pandesimiyle mücadele eden kurum ve kuruluşlara teşekkür plaketleri sundu. Ülkemizde Mart ayı itibarıyla başlayan COVİD-19 vakalarına karşı kurulan ekiplerle sağlık ve sosyal alanda mücadele eden kuruluşlara teşekkür etti.
 

SANİAD, Sancaktepe ilçesinde bir ilke imza attı

Saniad Yönetimi aldığı kararla, Sancaktepe Kaymakamlığı, Sancaktepe Belediyesi, Sancaktepe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü, Özel Bölge Hastanesi, Sancaktepe Prof. Dr. Feriha Öz Acil durum Hastanesi ile Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Hastanesi’ne koronavirüsle mücadelelerinden dolayı teşekkür etti.
 

SANİAD Başkanı Osman Aktan ; “  Pandemiden dolayı tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaşanan bu kurumların gece gündüz demeden mücadele ettikleri herkes tarafından malumdur. Çeşitli aksamalar olsa da insanların tehlikeleri göze alarak çalışmalarına devam etmeleri ve hala mücadeleden vaz geçmeden sürdükleri çalışmaları görmekteyiz. Mart ayında ülkemizde ilk çıkan covid-19 salgının birinci yılı olmasından dolayı ilçemizin bu kurumlarında bulunan çalışanlarına teşekkür etmek istedik. Kurumları ziyaret ettik ve çalışanları adına kurumların başında bulunan yöneticilerimize teşekkür ettik. İnsanların çalışmalarından dolayı takdir edilmesi, hatırlanması ve bir teşekkür dahi edilmesinin çok önemli olduğunu gördük. “ dedi.
 

SANİAD yönetimi, Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’na, Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü’ye, Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürü Veli Şengül’e, Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nurettin Yiyit’e, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Mete Güngör’e, İlçe Sosyal Hizmetler Müdürü Alper Alp’e, Özel Bölge Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mustafa Altun’a makamlarında bir dizi ziyarette bulundu. Tüm çalışanları adına teşekkür plaketi takdim ettiler.
 

SANİAD Yönetiminden, SANİAD Başkanı Osman Aktan, Yönetim Kurulu Üyeleri Muzaffer Kabakçı, Şenol Köseoğlu, Hamide Çankaya, Metin Yılmaz, Kemal Öz, Harun Işık, Şafak Gülçiçeği, Hidayet Eryılmaz, Zahit Karagöz, Rüstem Aldağ düzenlenen programa katılan isimler oldu.

Haber Fotoğraf : Tevfik Erk / İstanbul

SANCAKTEPE HABER 20.03.2021 16:15:00 815 0

SANİAD, İLÇEDE PANDEMİYLE MÜCADELE EDENLERİ UNUTMADI

Kısa adı SANİAD olan Sancaktepe Sanayici ve İş Adamları Derneği, Pandeminin birinci yılında Sancaktepe ilçesinde kurumları unutmadı ve mücadelelerinden dolayı teşekkür etti.