Sancaktepe Polisi, pazarda vatandaşı bilgilendirdi

Sancaktepe'de Belediye Zabıtalarının denetimleri aralıksız devam ediyor

Sancaktepe’de ihtiyaç sahibi ailelere patates ve soğan dağıtıldı

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun Ramazan Ayı Mesajı

BAŞKAN ŞEYMA DÖĞÜCÜ, OĞLUNUN NİKAHINI KIYDI..

SANİAD,GÖZ SAĞLIĞINDA DÜNYAGÖZ DEDİ

Sancaktepe'de Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme toplantısı yapıldı

Sancaktepe’de Belediye Meclis Başkan Vekilliği Seçimi Yapıldı

Sancaktepe'de Başkan Döğücü'ye geçmiş olsun ziyaretleri

HABERLER

 • Cumartesi 13 ° / 6 ° Bulutlu
 • Pazar 14 ° / 8 ° Bulutlu
 • Pazartesi 15 ° / 9 ° Sağanak
 • BIST 100

  1.408%0,03
 • DOLAR

  8,0614% 0,68
 • EURO

  9,6770% 0,74
 • GRAM ALTIN

  460,45% 1,36
 • Ç. ALTIN

  759,7425% 1,36
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın 10 Nisan Mesajı
Başkan Poyraz, yerel basın mensuplarını Çamlık Kafe Sosyal Tesisleri’nde ağırladı. 
İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş ve Emniyet Personeli Vali Yerlikaya’yı Ziyaret Etti
İBB PİDESİNDE GRAMAJ AYNI FİYAT 1,5 LİRA
PANDEMİ ORKESTRASI’NIN KONUKLARI HAKAN ŞENSOY VE CİHAT AŞKIN OLDU
Vali Ali Yerlikaya, Yaya Geçidine “Kırmızı Çizgi” Çekti
ÖNCELİK HAYATIN, ÖNCELİK YAYANIN

Sancaktepe ilçesinin sporcuları Avrupa ve Dünya Şampiyonluğu için hazırlanıyor.  7-8 Nisan’da Güreş Milli Takım kadro belirleme çalışmalarına İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Salonlarında hazırlanan güreşçileri Olimpiyat Spor Kulübü Başkanı olan Milli Takım Güreş Antrenörü Harun Doğan çalıştırıyor.


Harun Doğan “  Antalya'da  yapılacak olan Güreş Milli Takım Çalışmalarına hazırlanıyoruz” dedi.
Balkan, Avrupa ve Dünya Şampiyonasına hazırlanan Güreşçiler hakkında konuşan Harun Doğan; “  Avrupa ve Dünya şampiyonu olmuş güreşçilerimiz var. Bu sporcular Sancaktepe ilçesinin çocukları İlçemize, ilimize ve ülkemize madalya kazandırmaya devam etmek için çalışıyoruz. “ ifadelerinde bulundu.

 

İBB Sancaktepe Yenidoğan Spor salonunda yarışmalara hazırlanan Güreşçiler, Milli Takım Antrenörü Harun Doğan yönetiminde seçmelere hazırlanıyorlar.

 
Bu güne kadar yetiştirdikleri sporcuların birçok kulüp adına ve Milli Takım Sporcuları olarak bir çok şampiyonluklar ile madalyalar kazandıklarını söyleyen İstanbul Olimpiyat Spor Kulübü Başkanı Harun Doğan şunları ifade etti ;

 

“ 5  Nisan tarihinde Milli takım kadrosu belirleme  şampiyonası  var. Zor bir süreç  bizi bekliyor. her  zaman her  yerde her dalda  her  şeyin  üstesinden geldiğimiz  gibi bununda  üstesinden  geleceğiz  Allah’ın izniyle fakat üstesinden gelemediğimiz  bizi  zorlayan  zor  şartlarda  çalışmak  salon  bulamamak olduğunu belirtmek isterim.
Belediyeler bile güreş  kulüplerini kapatırken, kapısına kilit  vururken  ben ve sporcularım daha ne  kadar  dayanabiliriz  ön  göremiyorum. 
Bilindiği  üzere daha  önce bu semtin  çocuklarını çeşitli nedenlerden  dolayı 
Ordu  Büyükşehir, Antalya  Büyükşehir, İzmir Büyükşehir ve Beşiktaş Kulübü adına gürşetirdim. Başarılı olduğumu düşünüyorum.  
Malumunuz   üst  üste Avrupa, Dünya, Balkan ve Uluslararası şampiyonalarda sporcularımızla çok  sayıda madalyalar kazandık, Allah’ında  yardımıyla kazanmaya devam  edeceğiz.
Her sene Kırkpınar Er Meydanında Türkiye Şampiyonları, çok sayıda birincilikler kazandık. Amacımız    insana  dayalı  insana hizmet  eden, devletine bayrağına  saygı  ve  sevgi  duyan  bireyler  yetiştirmektir.   
Biz İstanbul  Olimpiyat  Spor Kulübü  olarak  sizlerden  en  azından  manevi destek  beklemekteyiz dualarınıza talibiz. Şu zor günlerde bizlere bir nebze olsun can suyu gibi yetişen salonlarını bize açan sporun  ve  sporcunun  yanında olduğunu  gösteren İstanbul Büyükşehir  Belediyesi Gençlik ve  Hizmetleri Müdürü  Sayın İlker Öztürk ve  Belediye Başkanı Sayın  Ekrem  İmamoğlu ve ekibine canı  gönülden şükranlarımı  sunuyorum. Bundan sonraki süreçte sporcularımız İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü  adı güreş yapacaklar. Bizim yanımızda güreşçinin derdine her kim derman oluyorsa büyük olanlar abimiz küçük olanlar kardeşimiz olup saygı ve sevgimizi  hak ediyordur Ülkemizin ve Dünyamızın  içinden  geçtiği  bu  zor  süreçte  yüce  Allah  tez zamanda  bu  koronavirüs denen illeti  bitirsin  inşallah herkese  sağlıklı  mutlu  günler  diliyorum ” dedi.

Haber, Fotoğraf : Tevfik Erk / İstanbul


 

SANCAKTEPE HABER 20.03.2021 14:46:00 900 0

Sancaktepeli Şampiyon Güreşçiler Milli Takım seçmelerine hazırlanıyor

Harun Doğan “ İstanbul, Ankara ve Sivas yapılacak olan Güreş Milli Takım Çalışmalarına hazırlanıyoruz” dedi.