Sancaktepe’de “Enerji Verimliliği ve Geri Dönüşüm” konulu eğitim verildi

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çekmeköy-Sancaktepe-Sultanbeyli Metrosu’nda incelemelerde bulundu

Dünya Şampiyonu Sancaktepe'den

Sarıgazi Spor Kulübü Yardımlaşma Gecesi düzenliyor

Sancaktepe Kaymakamlığı 10 Ocak Gazeteciler Günü'nü mesajla kutladı

Sancaktepe’de İhtiyaç Sahibi 1750 Öğrencimize Mont ve Bot Dağıtıldı

Sancaktepe’de 105.428 Vatandaşımıza Yardım Yapıldı

Sancaktepe'de 200 gram ekmek 1,25 liradan satılacak

BAŞKAN AV. ŞEYMA DÖĞÜCÜ'NÜN YENİ YIL MESAJI

HALE BAĞCE ÖZBAŞ'IN YENİ YIL MESAJI

Sancaktepe Kaymakamı Ahmet Karakaya’nın Yeni Yıl Mesajı

DAİMİ DERİN'İN YENİ YIL MESAJI

HABERLER

 • Salı 8.6 ° / 1.8 ° kırık bulutlar
 • Çarşamba 4.8 ° / 2.8 ° Bulutlar
 • Perşembe 8.1 ° / 6.8 ° Dağınık bulutlar
 • BIST 100

  1.980%-5,08
 • DOLAR

  13,6493% 1,58
 • EURO

  15,5118% 1,16
 • GRAM ALTIN

  797,01% 1,39
 • Ç. ALTIN

  1315,0665% 1,39
İBB BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU ALAN KADIKÖY’Ü ZİYARET ETTİ
Mehmet Ali Büklü Parkı spora hazır
Kartal Belediyesi Beklenen Kar Yağışı İçin Teyakkuzda
CHP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANLIĞI’NDA GAZETECİLER GÜNÜ BULUŞMASI..
Başkan Gökhan Yüksel’den ‘Çalışan Gazeteciler Günü’ Mesajı
AYGAD AİLESİ’NDEN 10 OCAK BULUŞMASI!..
BAŞKAN AHMET POYRAZ YEREL BASIN MENSUPLARINI AĞIRLADI

Saadet Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı 4. Olağan kongre öncesi basın ile bir araya geldi. 
Saadet Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlının “Yaşanabilir Sancaktepe İçin El Ele, Hep Birlikte” sloganı ile 21 Kasım Pazar günü yapılacak olan 4. Olağan kongresi öncesi Samandıra Motto Rastaurantta ilçe özelinde çalışan basınla bir araya gelen İlçe Başkanı Bayram Öztürk, “Pazar günü 4. Olağan kongremize tüm Sançaktepeli hemşehrilerimiz davetlidir” ifadelerini kullandı. 

Saadet Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı “Yaşanabilir Sancaktepe İçin El Ele, Hep Birlikte” sloganı ile 4. Olağan kongresi 21 Kasım 2021 Pazar günü Taha Akgül Spor Kompleksi Eyüp Sultan Kültür Merkezinde yapılacak. Saat 10 da başlayacak olan kongreye Saadet Partisi Konya Milletvekili ve Gençlik Kolları Genel Başkanı Abdulkadir Karaduman, Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı’nın katılacağı kongre öncesi Sancaktepe özelinde yayın yapan basın ile Motto Rastaurantta kahvaltıda bir araya gelen İlçe Başkanı Bayram Öztürk’ü Saadet Partisi İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi M. Tuğrul Aksoy, ilçe başkan yardımcıları Baki Polat, Mehmet Yıldırım ve Nail Güntav hazır bulundu. 
BAYRAM ÖZTÜRK; ÇÜNKÜ BİZ BUNU YAPTIK, YİNE YAPARIZ.
İlçede yaşanan sorunlarına değinen Sancaktepe İlçe Başkanı Bayram Öztürk, “iktidarda metal yorgunluğu var. Türkiye de ve Sancaktepede sorunlar büyüyor. Vatandaşlarında iktidara tepkisi var. Yaşanan ekonomik sıkıntılar vatandaşımızı zor duruma bırakmış durumda. Biz Saadet Partisi olarak vatandaş bize görev verdiğinde bu sorunları kısa zamanda ortadan kaldıracağımıza inanıyoruz. Çünkü biz bunu yaptık ve yine yaparız. Bu nedenle 21 Kasım Pazar günü saat onda Saadet Partisi Konya Milletvekili ve Gençlik Kolları Genel Başkanı Abdulkadir Karaduman beyin katılacağı Taha Akgül Spor Kompleksi Eyüp Sultan Kültür Merkezinde yapacağımız kongremize tüm Sancaktepeli hemşehrilerimiz davetlidir” ifadelerini kullandı. 

M. TUĞRUL AKSOY; HALKIN LİDERİ OLAMADILAR
Saadet partisi İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi M. Tuğrul Aksoy, “liyakat sahibi iş başında olmadığı zaman, birtakım işleri meşru görerek, her yerde ifsada sebep oluyorlar. Sadece imarda değil, İhalelerde ki usulsüzlükler olsun liyakatsiz insanların iş başına gelmiş olmasından kaynaklanıyor. Yani biz siyasi kimlikleriz şu an için. Fakat herhangi bir noktaya seçildiğimiz zaman, halkın oyunu aldığımız zaman siyasi kimliklerimizi bir tarafa bırakırız. Tabi ki partimiz, genel başkanımız, bir iş tutuşumuz, bir idealimiz olur. Fakat halkın hizmetinde oluruz. Halkın insanı oluruz. Partinin insanı değil. Bugün iktidarın en büyük aşamadığı problemlerin bir tanesi bu maalesef. Kendi partililerin başkanı oldular. Halkın başkanı olamadılar. Halkın lideri olamadılar. Bugün gelinen bu noktada birtakım menfaat ilişkileri ve usulsüzlükler normaldir. İnancı ve ilkelerini bir tarafa bırakıp, sadece olmak niçin sadece bir noktaya gelmek için sadece güçlü olabilmek için yapılan işlerin doğal sonucudur. Türkiye’nin artık daha fazla zaman kaybetmeye tahammülü kalmadı. Bir an evvel hem sistemlerde ve aktörlerde değişim olması gerekiyor” ifadelerini kullandı.

SANCAKTEPE HABER 17.11.2021 14:12:00 767 0

SANCAKTEPE SAADET PARTİSİ KONGRE ÖNCESİ BASINLA BİR ARAYA GELDİ

Saadet Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı 4. Olağan kongre öncesi basın ile bir araya geldi.