Sancaktepe'de İz Bırakan Kitaplar Bağış Kampanyası düzenlendi

SANCAKTEPE ÖĞRETMENLERİ FUTBOL TAKIMI KURDU

Saadet Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı Ekim Ayı toplantısını gerçekleştirdi

Sancaktepeli Sporcu Dünya Şampiyonu oldu

Kars İstanbul Veteranlar Futbol Takımı Sancaktepe’de kahvaltıda bir araya geldi

Sancaktepe Kaymakamı Karakaya’yı duygulandıran ziyaret

Sancaktepe Kaymakamı Karakaya, meslek öğrenmek çok önemli

Sancaktepe’de 19 Ekim Muhtarlar Günü Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı

SANCAKTEPE'DE TİYATRO SEVERLER BİR NEFES DEDE KORKUT'U İZLEYECEK

HABERLER

 • Pazartesi 15 ° / 11.7 ° Bulutlar
 • Salı 16.5 ° / 12.5 ° Bulutlar
 • Çarşamba 17.3 ° / 12.9 ° Dağınık bulutlar
 • BIST 100

  1.493%0,88
 • DOLAR

  9,5860% -0,17
 • EURO

  11,1502% -0,38
 • GRAM ALTIN

  557,00% 0,62
 • Ç. ALTIN

  919,05% 0,62
14. Kez Kastamonu İstanbul’a geliyor!
ÇEKMÜDER YENİ VİZYON İLE YOLA ÇIKTI
MUAMMER KESKİN’DEN YEŞİLÇAM’IN EFSANESİNE ANLAMLI ZİYARET
İYİLİK KOLYELERİ MEME KANSERİYLE MÜCADELE EDEN KADINLAR İÇİN DİZİLDİ
KOŞAR ADIM LÖSEV EKİBİ KOŞARAK İYİLİK TAŞIMAYA BAŞLADI
İBB, 6 EKİM’İ COŞKUYLA KUTLAYACAK
DÜNYA HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ KADIKÖY’DE ÇOCUKLARLA BİRLİKTE KUTLANDI

Bursa İli Kestel İlçesi Kaymakamı olarak görev yaparken 20 Ağustos 2021 tarih ve 31574 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Sancaktepe Kaymakamı olarak atanan Kaymakam Ahmet Karakaya’ya toplumun her kesiminden hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.
 
İlk olarak Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü Kaymakam Ahmet Karakaya’yı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
 
Daha sonra sırayla; Ak Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sancaktepe Kastamonulular Derneği, TÜMSİYAD Anadolu Yakası Bölge Başkanı ve Sancaktepe Şube Başkanı, Sancaktepe İmam Hatipliler Derneği, İstanbul Vali Yardımcısı Halil Avşar, Eyüpsultan Kaymakamı İhsan Kara, Sancaktepe Engelliler Derneği, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcılarından Ahmet Yılmaz, Kemal Ayyıldız ve Nurettin Buyruk ile Belediye Başkan danışmanı Osman Kurtulmuş, Ataşehir Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş, Adalar Kaymakamı Dr. Mustafa Ayhan, MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Arzu Karaalioğlu ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Türk Kızılay’ı Sancaktepe Şube Başkanı Abdulmecit Zengin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sancaktepe Belediye Meclis Başkan Vekili Haşim İskender, Sancaktepe Mahalle Muhtarları, Kastamonu Doğanyurt Derneği, İYİ Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Av. Ümit Şahit ve Belediye Encümen Üyeleri, Atabağı Belediye Başkanı Tayyar Lale, Mülkiye Müfettişi Bahadır Karakaya ve Kadıköy Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan, İstanbul Vali Yardımcılarından Hüseyin Yılmaz, Levent Kılıç, Niyazi Erten ve Kartal Kaymakamı Abdullah Demir, Eğitim Birsen 3 Nolu Şube Başkanı Erol Ermiş, Başkan Vekili Oktay Yıldırım, Sancaktepe İlçe Başkanı Osman Ateşoğlu ve yönetimi, Sancaktepe Sinoplular Derneği Başkanı Ufuk Küçük ve yönetimi, Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Sancaktepe Ağrılılar Derneği, Uluslar Arası Gönüllü Anneler Derneği, Deva Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı, Sancaktepe Gençlik Spor Kulübü, Şile Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya, Sarıgazi Spor Kulübü, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Kader, Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Nurettin Yiyit, Marmara OSB Başkanı Sadettin Çay, İMES Başkanı Kemal Akar ve Ümraniye Belediye Meclis Üyesi Orçun Şekercioğlu, CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 4. Kara Havacılık Alay Komutanı Albay Mesut Solmaz, KASDER Genel Başkan Yrd. Ekrem Uygun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş ve Şube Müdürleri, Bölgemizde faaliyet gösteren Ulusal ve Yerel Basın temsilcilerinden Gazeteci Tevfik Erk, Halit Soytürk, Durmuş Acar, Musa Has, Gökhan İzgi, İHA Bölge Müdürü Mustafa Biçer, Uluslar Arası Sosyal Medya Kullanıcıları Derneği (USMEK), Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği (UİGAD)  Kaymakam Ahmet Karakaya’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
 
İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Sancaktepe’de görev yapmaktan son derece memnun olduğunu belirten Kaymakam Ahmet Karakaya,  “ hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunarak iyi niyet dileklerini benimle paylaşma nezaketini gösteren bütün ziyaretçilerime teşekkür ediyorum. ‘dedi.

 

 

SANCAKTEPE HABER 5.10.2021 15:19:00 369 0

Sancaktepe Kaymakamı Ahmet Karakaya’ya Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor

İlk olarak Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü Kaymakam Ahmet Karakaya’yı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.