Sancaktepe Polisi, pazarda vatandaşı bilgilendirdi

Sancaktepe'de Belediye Zabıtalarının denetimleri aralıksız devam ediyor

Sancaktepe’de ihtiyaç sahibi ailelere patates ve soğan dağıtıldı

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun Ramazan Ayı Mesajı

BAŞKAN ŞEYMA DÖĞÜCÜ, OĞLUNUN NİKAHINI KIYDI..

SANİAD,GÖZ SAĞLIĞINDA DÜNYAGÖZ DEDİ

Sancaktepe'de Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme toplantısı yapıldı

Sancaktepe’de Belediye Meclis Başkan Vekilliği Seçimi Yapıldı

Sancaktepe'de Başkan Döğücü'ye geçmiş olsun ziyaretleri

HABERLER

 • Cumartesi 13 ° / 6 ° Bulutlu
 • Pazar 14 ° / 8 ° Bulutlu
 • Pazartesi 15 ° / 9 ° Sağanak
 • BIST 100

  1.408%0,03
 • DOLAR

  8,0614% 0,68
 • EURO

  9,6770% 0,74
 • GRAM ALTIN

  460,45% 1,36
 • Ç. ALTIN

  759,7425% 1,36
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın 10 Nisan Mesajı
Başkan Poyraz, yerel basın mensuplarını Çamlık Kafe Sosyal Tesisleri’nde ağırladı. 
İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş ve Emniyet Personeli Vali Yerlikaya’yı Ziyaret Etti
İBB PİDESİNDE GRAMAJ AYNI FİYAT 1,5 LİRA
PANDEMİ ORKESTRASI’NIN KONUKLARI HAKAN ŞENSOY VE CİHAT AŞKIN OLDU
Vali Ali Yerlikaya, Yaya Geçidine “Kırmızı Çizgi” Çekti
ÖNCELİK HAYATIN, ÖNCELİK YAYANIN

SANCAKTEPE HABER

SANCAKTEPE HABER Haberleri

Sancaktepe İlçesinin lokomotif derneklerinden biri olan KAS-DER Sancaktepe Şubesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü unutmadı.
Kısa adı KAS-DER olan Kastamonulular Dayanışma Derneği Sancaktepe Şubesi Kadın kolları ve Gençlik Kolları Sancaktepe Samandıra meydanında kurdukları stantta 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği gerçekleştirdiler. 

 

KAS-DER Sancaktepe Şubesinin Kadın Kolları ve Gençlik kollarının hazırladığı etkinlikte, Sancaktepe’de Kadınların Gününü kutlayıp hediye takdiminde bulundular. 


Düzenlenen etkinliğe  siyasi partilerin ilçe yöneticileri de uğrayıp KAS-DER üyesi olan kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladılar ve çalışmalarından dolayı Gençlik Kolları ve Kadın Kolları yöneticilerini tebrik ettiler.


KAS-DER Sancaktepe Şube Başkanı Rahmi Demir, Gençlik ve Kadın kollarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Aysel Yıldız’ı,  Derneğin Kadın Kolları Başkanı Nazan Cınaz’ı ve Derneğin Gençlik Kolları Başkanı Bilge Kader’i çalışmalarından dolayı tebrik etti. 
KAS-DER Sancaktepe Şubesi hazırladıkları Maske, dezenfektan, ıslak mendil gibi hediyelik setle günümüz de yaşanan koronavirüs pandemisine de dikkat çektiler. 


KAS-DER Gençlik Kolu Başkanı Bilge Kader ve KAS-DER Kadın Kolu Başkanı Nazan Cınaz stanta gelen kadınların yanı sıra meydanda bulunan esnafı da ziyaret ettiler. Bu ziyaretler de çalışan kadınların günlerini kutlayan ekip hediye setlerinden takdim ettiler.


KAS- DER Sancaktepe Şubesi’nin açmış olduğu stanttı  AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir ve İlçe Yöneticileri, MHP Sancaktepe Kadın Kolları Başkanı Nebahat Öz ve Yöneticileri, CHP Sancaktepe Kadın Kolları Başkanı Mine Arduç ve Yöneticileri, İYİ Parti Sancaktepe Kadın Politikalarından sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Nebahat Yazıkı  ve İlçe Yönetim kurulu üyeleri, KAS-DER Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Uygun, KAS-DER Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı  Semih Aydar ve Yöneticileri ziyaret ettiler.
KAS-DER Sancaktepe Kadın Kolları ve Gençlik Kollarının yapmış olduğu 8 Mart Dünya KADINLAR Günü etkinliğine, KAS-DER Sancaktepe Şube Başkanı Rahmi Demir, Yöneticileri Zilver Kader, Aydın Mızrak, Nazım Özkan, İsmail Cinaz, Ahmet Tan yalnız bırakmayıp destek verdiler. Kısa süren etkinlik bol bol çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.
HABER FOTOĞRAF / TEVFİK ERK / İSTANBUL


 

SANCAKTEPE HABER 11.03.2021 02:25:00 363 0

Sancaktepe KAS-DER’den Dünya Kadınlar Günü etkinliği

Sancaktepe İlçesinin lokomotif derneklerinden biri olan KAS-DER Sancaktepe Şubesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü unutmadı.