Anahtar Kelimeler: Sancaktepe Belediyesi' Büyük

Sancaktepe’de “Enerji Verimliliği ve Geri Dönüşüm” konulu eğitim verildi

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çekmeköy-Sancaktepe-Sultanbeyli Metrosu’nda incelemelerde bulundu

Dünya Şampiyonu Sancaktepe'den

Sarıgazi Spor Kulübü Yardımlaşma Gecesi düzenliyor

Sancaktepe Kaymakamlığı 10 Ocak Gazeteciler Günü'nü mesajla kutladı

Sancaktepe’de İhtiyaç Sahibi 1750 Öğrencimize Mont ve Bot Dağıtıldı

Sancaktepe’de 105.428 Vatandaşımıza Yardım Yapıldı

Sancaktepe'de 200 gram ekmek 1,25 liradan satılacak

BAŞKAN AV. ŞEYMA DÖĞÜCÜ'NÜN YENİ YIL MESAJI

HALE BAĞCE ÖZBAŞ'IN YENİ YIL MESAJI

Sancaktepe Kaymakamı Ahmet Karakaya’nın Yeni Yıl Mesajı

DAİMİ DERİN'İN YENİ YIL MESAJI

HABERLER

 • Salı 8.6 ° / 1.8 ° kırık bulutlar
 • Çarşamba 4.8 ° / 2.8 ° Bulutlar
 • Perşembe 8.1 ° / 6.8 ° Dağınık bulutlar
 • BIST 100

  1.980%-5,08
 • DOLAR

  13,6312% 1,44
 • EURO

  15,4772% 0,93
 • GRAM ALTIN

  798,07% 1,52
 • Ç. ALTIN

  1316,8155% 1,52
İBB BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU ALAN KADIKÖY’Ü ZİYARET ETTİ
Mehmet Ali Büklü Parkı spora hazır
Kartal Belediyesi Beklenen Kar Yağışı İçin Teyakkuzda
CHP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANLIĞI’NDA GAZETECİLER GÜNÜ BULUŞMASI..
Başkan Gökhan Yüksel’den ‘Çalışan Gazeteciler Günü’ Mesajı
AYGAD AİLESİ’NDEN 10 OCAK BULUŞMASI!..
BAŞKAN AHMET POYRAZ YEREL BASIN MENSUPLARINI AĞIRLADI

SANCAKTEPE HABER

SANCAKTEPE HABER Haberleri

Ankara'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla "Tam Bana Göre Festival" sloganıyla gerçekleşen "Yerel Yönetimler Gençlik Festivali"nde Sancaktepe Belediyesi gençlere yönelik hizmetleri kapsayan "Genç Yaşam Projesi" ile ödüle layık görüldü.

Ankara Millet Bahçesi’nde "Tam Bana Göre Festival" sloganıyla gerçekleşen "Yerel Yönetimler Gençlik Festivali"nde Sancaktepe  Belediyesi "Genç Yaşam Projesi" ile ödüle layık görüldü. Bu önemli ödül Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından Belediye Başkanımız Şeyma Döğücü’ye takdim edildi.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından 16-21 Kasım tarihlerinde Başkent Millet Bahçesi'nde gerçekleşecek "Yerel Yönetimler Gençlik Festivali"nde Sancaktepe Belediyesi de ödüle layık görüldü. "Tam Bana Göre Festival" sloganıyla düzenlenen bu önemli organizasyonda Sancaktepe Belediyesi ile birlikte Türkiye'nin her bölgesinden 40 büyükşehir ve il belediyesi ve nüfusu 100 bini aşan 105 ilçe belediyesi yer aldı.

GENÇ YAŞAM PROJESİNE ÖDÜL!

"Yerel Yönetimler Gençlik Festivali"nde Gençlik ve Yerel Yönetimler temalı "Gençlik Hizmetlerine Yönelik Fiziki Belediyecilik Yatırımları", "Gençliğe Yönelik Yapılan Kültür, Sanat, Yayıncılık, Eğitim ve Spor Faaliyetleri" ve "Gençliğe Yönelik Yapılan Teknoloji, Girişim, Robotik ve Yazılım Faaliyetleri" kategorilerinde yarışmada 148 belediyeden 283 proje katıldı. Sancaktepe Belediyesi “GENÇ YAŞAM PROJESİ” " dalında ödüle layık görüldü. Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, düzenlenen törenle ödülü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden aldı.

Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü,göreve geldiklerinde günden bu yana gençlere yaptıklarımı yatırımın karşılığı olarak aldıkları bu ödülden dolayı duyduğu mutluluğu dile getirerek “Bugün çok büyük bir mutluluk yaşıyoruz. Belediyemizin hayata geçirdiği gençlere yönelik çalışmalar genel olarak değerlendirildiğinde 2019 yılında hayta geçirdiğimiz 360 derece gençlik projesi olan Genç Yaşam Projesinin gerek jüri değerlendirmesi gerekse diğer oylamalar neticesinde bu önemli ödülü bize getirmesi bizleri ziyadesiyle mutlu etti.Bunun yanında "Sayın Cumhurbaşkanımızın elinden bu ödülü almak bize büyük bir onur yaşattı.” şeklinde duygularını ifade etti.

21 Kasım tarihine kadar Ankara Millet Bahçesi’nde devam edecek Festivalde ayrıca Sancaktepe Belediyesi hazırladığı stantlarda ziyaretçilere faaliyetlerini sergileyip, hizmetlerini anlatacak.

GENÇ YAŞAM PROJESİ;

Sancaktepe Genç Yaşam; 2019 yılında Şeyma Döğücü’nün Belediye görev süresi ile birlikte başlayan 360 derece bir gençlik projesi modelidir.

Sancaktepe Genç Yaşam; 5 ve 29 yaş aralığındaki Sancaktepeli gençlere ulaşmayı hedefler. Gençler bu proje çatısı altında ilk önce hayatları boyunca sağlam ahlaki ve kişisel değerler üzerinde yükselmek için manevi eğitimlerle tanışırlar.

Resmi müfredatlarının desteklendiği örgün eğitim olanaklarıyla daha başarılı bireyler olmaları hedeflenir. Bu gençlere zihnen olduğu kadar bedenen de yetkin ve sağlıklı olabilmeleri adına yirmiden fazla branşta spor öğrenebilme-yapabilme fırsatları tanınır. En önemlisi tüm bu eğitim-öğretim-kişisel gelişim sürecinin tamamı zenginleştirilmiş dijital içeriklerle desteklenerek gençlerin 4.0 endüstri çağıyla entegrasyonları sağlanır.

Sancaktepe Genç Yaşam Projesi dört ana kurum üzerinde vücut bulur.
- Sancaktepe Bilgievleri
- Sancaktepe Genç Gelecek Merkezleri
- Sancaktepe Spor Okulları
- Stüdyo Z

Sancaktepe Genç Yaşam Projesi bir üniversite mantığıyla yürütülür. Alanında uzman 223 eğitmenden oluşan Akademik Kadro ile profesyonel bir süreç yönetimi sağlanır.Bir projenin başarısı geniş uygulama alanı ve pratikte deneyimlenebiliyor olmasıyla ölçülür.

SANCAKTEPE HABER 17.11.2021 18:58:00 614 0

Sancaktepe Belediyesi'ne Büyük Ödül

Sancaktepe Belediyesi gençlere yönelik hizmetleri kapsayan "Genç Yaşam Projesi" ile ödüle layık görüldü.