Sancaktepe'de İz Bırakan Kitaplar Bağış Kampanyası düzenlendi

SANCAKTEPE ÖĞRETMENLERİ FUTBOL TAKIMI KURDU

Saadet Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı Ekim Ayı toplantısını gerçekleştirdi

Sancaktepeli Sporcu Dünya Şampiyonu oldu

Kars İstanbul Veteranlar Futbol Takımı Sancaktepe’de kahvaltıda bir araya geldi

Sancaktepe Kaymakamı Karakaya’yı duygulandıran ziyaret

Sancaktepe Kaymakamı Karakaya, meslek öğrenmek çok önemli

Sancaktepe’de 19 Ekim Muhtarlar Günü Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı

SANCAKTEPE'DE TİYATRO SEVERLER BİR NEFES DEDE KORKUT'U İZLEYECEK

HABERLER

 • Pazartesi 15 ° / 11.7 ° Bulutlar
 • Salı 16.5 ° / 12.5 ° Bulutlar
 • Çarşamba 17.3 ° / 12.9 ° Dağınık bulutlar
 • BIST 100

  1.493%0,88
 • DOLAR

  9,5871% -0,16
 • EURO

  11,1456% -0,42
 • GRAM ALTIN

  556,61% 0,55
 • Ç. ALTIN

  918,4065% 0,55
14. Kez Kastamonu İstanbul’a geliyor!
ÇEKMÜDER YENİ VİZYON İLE YOLA ÇIKTI
MUAMMER KESKİN’DEN YEŞİLÇAM’IN EFSANESİNE ANLAMLI ZİYARET
İYİLİK KOLYELERİ MEME KANSERİYLE MÜCADELE EDEN KADINLAR İÇİN DİZİLDİ
KOŞAR ADIM LÖSEV EKİBİ KOŞARAK İYİLİK TAŞIMAYA BAŞLADI
İBB, 6 EKİM’İ COŞKUYLA KUTLAYACAK
DÜNYA HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ KADIKÖY’DE ÇOCUKLARLA BİRLİKTE KUTLANDI

KURUMSAL HABERLER

KURUMSAL HABERLER Haberleri

İhracatta rekor kıran züccaciye sektöründe pastada önemli bir payı olan emaye mutfak ürünleri, günümüze uyarlanan farklı tasarımlarıyla mutfaklara geri dönüş yapıyor. Son zamanlarda kullanımı daha çok yaygınlaşan emaye mutfak ürünlerine dev bir yatırım gerçekleştiren Bambum, Taşev markası ile cirosunun yüzde 20’sini emaye ürünlerden sağlamayı hedefliyor. Yılda 1 milyon adet emaye ürün satışı gerçekleştirmeyi hedefleyen Taşev, tencere, saklama kapları, çaydanlık takımları gibi 50’den fazla mutfak ürünlerini piyasaya sunuyor. Aynı zamanda sektördeki birçok rakibine emaye ürün tedariğinde bulunan Taşev, bambu sektöründeki başarısını emaye sektöründe de göstermeyi hedefliyor.

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük bambu üreticisi Bambum, Taşev markası ile doğal ve sağlıklı olan ürünlere yatırımlarına devam ediyor.

Geleneksel mutfak ürünlerini modernize ederek mutfaklara yeniden girmesini sağladıklarının altını çizen Bambum Genel Müdürü Selman Yar, “Bambudan porselene çelikten döküme kadar birçok çeşitte ürünlerimiz mevcut. Son olarak emaye ürünlerini de satışa sunacağımız büyük bir yatırım gerçekleştirdik. Ciromuzun yüzde 20’sini emaye ürünlerden gerçekleştiriyoruz. Ayda 70 bin adete yakın emaye ürün satıyoruz, yıl sonuna kadar bu sayıyı artırarak yılda 1 milyon adet emaye ürün satışı gerçekleştireceğiz. Amacımız her zaman doğal ve sağlıklı olanı ulaşılabilir hale getirmek. Şuanda emaye fabrikamızda 85 kişiye istihdam sağlıyoruz. 2021 yıl sonuna kadar üretimi artırarak hedefimiz istihdam sayımızı 2 katına çıkarmak olacak” dedi.

Sağlıklı olan mutfak gereçlerine olan talebin arttığını belirten Yar, “Özellikle emaye ürünlerimize ciddi talep var. Önceliğimiz bu talebi karşılamak. Şuanda çaydanlık takımı, saklama kabları ve tencere üretimi yapıyoruz. Emaye ürünlerde çeşitliliği artırarak doğalı ve sağlıklı olanı mutfaklarda bulundurmayı hedefliyoruz” dedi

KURUMSAL HABERLER 22.07.2021 11:29:00 1327 0

HEDEF 1 MİLYON ADET EMAYE MUTFAK ÜRÜN SATIŞI

İhracatta rekor kıran züccaciye sektöründe pastada önemli bir payı olan emaye mutfak ürünleri, günümüze uyarlanan farklı tasarımlarıyla mutfaklara geri dönüş yapıyor.