Sancaktepe’de Eğitim Denetim ve Rehberlik Komisyon toplantısı yapıldı

Sancaktepe Ordulular Derneği Öğretmenler Günü’nü unutmadı

Sancaktepe Paşaköy’de Roman vatandaşlarımıza bilgilendirme yapıldı

Sancaktepe’de Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkı ve Kadın Hakları Günü kutlandı

700. yılında Yunus Emre'ye, Sancaktepe’de Özel Anma Programı

80 Günde Devr-i Alem Sancaktepe’de ilgi ile izlendi

Sancaktepe Belediyesi'nden Öğretmenler Günü Etkinliği

Sancaktepe’de 24 Kasım Öğretmenler Günü Özel Bir Programla Kutlandı

Sancaktepe'de 2021 Yılı Huzur Toplantısı Yapıldı

Saadet Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığını 4. Olağan Kongresini yaptı

Başhekim Doç. Dr. Alpaslan Tanoğlu, Sancaktepe'de Gazeteciler İle Buluştu

Sancaktepe Belediyesi'ne Büyük Ödül

HABERLER

 • Perşembe 13.6 ° / 10.6 ° kırık bulutlar
 • Cuma 16.4 ° / 12.7 ° Dağınık bulutlar
 • Cumartesi 15.8 ° / 12.5 ° kırık bulutlar
 • BIST 100

  2.005%0,00
 • DOLAR

  13,6845% -0,02
 • EURO

  15,5234% -0,17
 • GRAM ALTIN

  784,66% -0,02
 • Ç. ALTIN

  1294,689% -0,02
CHP ÇEKMEKÖY, PLANLARA NEDEN ‘HAYIR’ DEDİĞİNİ AÇIKLADI..
KADIKÖY’E ÇEVRESEL İZLEME VE ERKEN UYARI SİSTEMİ KURULDU
İSTANBUL LALESİ ANAVATANINA DÖNDÜ
ÜSKÜDAR’DA 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ’NDE ÜNLÜLER GEÇİDİ YAŞANDI
KADIKÖY BELEDİYESİ ECCAR YÖNETİM KURULU'NA SEÇİLDİ
BEYLİKDÜZÜ’NDE ENGELLER BİRLİKTE AŞILIYOR
YENİ DÖNEMDE KİPTAŞ FARKI

KURUMSAL HABERLER

KURUMSAL HABERLER Haberleri

Evde daha çok zaman geçirdiğimiz pandemi döneminde hem bireyler hem de işletmeler için doğalgaz ve elektrik faturalarını azaltmanın yolu da ısı yalıtımından geçiyor. Yanmaz özelliğe sahip Multipor ile evlerde en üst düzeyde yangın güvenliği de sağlanıyor. 

Türkiye, koronavirüs salgını sebebiyle evde daha çok vakit geçireceği üçüncü kış mevsimine yaklaşıyor. Serin havanın bu yıl daha erken başladığı dönemde evlerde ve binalarda soğuk hava şartları için hazırlıklar hızlandı. 

Soğuklar başladığında evlerde hem yakıt maliyetlerini aşağı çekmek isteyenler, hem yanmaz malzeme ile yangın güvenliği sağlamak isteyenler Multipor Mantolama Sistemi’ni uygulamayı tercih ediyor. Multipor aynı zamanda nefes alan bir malzemeden üretildiği için odalarda küf, nem ve rutubet sorununu da ortadan kaldırıyor. 

Faturalar kabarmasın
Türkiye’de ısı yalıtımı yoluyla enerji tasarrufu sağlanması için çalışan Türk Ytong, Multipor Mantolama Sistemi ile binalarda ısınma amaçlı enerji kayıplarını önleyerek, doğalgaz faturalarının kabarmasına engel oluyor. Kış aylarının en büyük gider kalemini oluşturan ısınma maliyetlerini düşürmenin ve bütçeden tasarruf etmenin yolu doğru ısı yalıtımı yaptırmaktan geçiyor.

Duvarlarda nem ve küfe son
Türk Ytong Genel Müdür Yardımcısı Tolga Öztoprak, yapılan araştırmalarda ülkemizdeki konutların en önemli sorunlarının başında odalardaki rutubet, nem ve küfün geldiğine dikkat çekerek “Rutubetli evler hayat kalitesini olumsuz yönde etkiliyor. Ülkemizdeki evlerin yaklaşık yüzde 40’ı iyi ısınamıyor ve bu durum insanların sağlığını bozuyor. Ayrıca yetersiz ısı yalıtımına sahip binalarda yaşayanların, ısı kayıpları sebebiyle doğalgaz ve elektrik faturaları artıyor. Bu sorunlara hızlı, sağlıklı ve kesin çözüm için ürettiğimiz Multipor Mantolama Sistemi ile binalarda ısı yalıtımı yapılması için en uygun zaman” dedi. 

Tolga Öztoprak ayrıca Multipor ile binaların uzun yıllar bakım gerektirmeyecek yüksek performanslı bir yalıtıma kavuştuğunu belirterek, “Multipor’u tamamen doğal ve yerli hammaddelerle üretiyoruz. Mineral esaslı olması nedeniyle kullanıldığı binaların nefes almasına olanak sağlıyor, duvarlarda nem ve küf oluşumunu engelliyor. Ayrıca Multipor Mantolama Sistemi ile dış ortamdan ısı alışverişine izin vermeyen, yüksek ısı yalıtımına sahip cepheler elde ediliyor” dedi.

KURUMSAL HABERLER 17.10.2021 10:40:00 712 0

Doğalgaz faturasında tasarruf için doğru yalıtım

Evde daha çok zaman geçirdiğimiz pandemi döneminde hem bireyler hem de işletmeler için doğalgaz ve elektrik faturalarını azaltmanın yolu da ısı yalıtımından geçiyor.