Sancaktepe Polisi, pazarda vatandaşı bilgilendirdi

Sancaktepe'de Belediye Zabıtalarının denetimleri aralıksız devam ediyor

Sancaktepe’de ihtiyaç sahibi ailelere patates ve soğan dağıtıldı

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun Ramazan Ayı Mesajı

BAŞKAN ŞEYMA DÖĞÜCÜ, OĞLUNUN NİKAHINI KIYDI..

SANİAD,GÖZ SAĞLIĞINDA DÜNYAGÖZ DEDİ

Sancaktepe'de Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme toplantısı yapıldı

Sancaktepe’de Belediye Meclis Başkan Vekilliği Seçimi Yapıldı

Sancaktepe'de Başkan Döğücü'ye geçmiş olsun ziyaretleri

HABERLER

 • Cumartesi 13 ° / 6 ° Bulutlu
 • Pazar 14 ° / 8 ° Bulutlu
 • Pazartesi 15 ° / 9 ° Sağanak
 • BIST 100

  1.408%0,03
 • DOLAR

  8,0614% 0,68
 • EURO

  9,6770% 0,74
 • GRAM ALTIN

  460,45% 1,36
 • Ç. ALTIN

  759,7425% 1,36
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın 10 Nisan Mesajı
Başkan Poyraz, yerel basın mensuplarını Çamlık Kafe Sosyal Tesisleri’nde ağırladı. 
İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş ve Emniyet Personeli Vali Yerlikaya’yı Ziyaret Etti
İBB PİDESİNDE GRAMAJ AYNI FİYAT 1,5 LİRA
PANDEMİ ORKESTRASI’NIN KONUKLARI HAKAN ŞENSOY VE CİHAT AŞKIN OLDU
Vali Ali Yerlikaya, Yaya Geçidine “Kırmızı Çizgi” Çekti
ÖNCELİK HAYATIN, ÖNCELİK YAYANIN

SANCAKTEPE HABER

SANCAKTEPE HABER Haberleri

Sancaktepe ilçesinde hızla yapılanmaya giden DEVA Partisi Sancaktepe İlçe Yönetimi, ziyaretlere başladı. Bu ziyaretlerden biri de SANİAD oldu.
DEVA Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Mutalip Geçer, İlçe Yöneticileri Hüseyin Sevilay, Erdem Işıklar, Muhammed Emin Budak, Kadir Gökdeniz, Şemsettin Sarıgül, Ali Sarıgül, Sancaktepe ilçesinde kısa adı SANİAD olan Sancaktepe Sanayici ve İşadamları Derneğine nezaket ziyaretinde bulundu.

 

SANİAD Yönetim Kurulu Üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette Dernek Başkanı Osman Aktan son derece memnun olduklarını söyledi. SANİAD Başkanı Aktan ; “ Gördüğüm  kadarıyla genç e dinamik bir ekip kurulmuş. İlçemize, ülkemize hayırlı olsun. Sizlere başarılar diliyorum. Doğal olarak tüm siyasi partilere söylediğimiz gibi bizlerinde iş insanları olarak sıkıntılarımız var. Ekonomik konular ve sıkıntılar her gün konuşulan konular içinde hayatımızda yerini almış durumda. Önemli gördüğüm bir konudan bahsetmek gerekirse bunların başında kalifiye eleman sıkıntısı geliyor. Bu çok önemli bir konu kaliteli üretim için kaliteli işin ehli insanlara ihtiyaç var. “ şeklinde konuştu.
 

Biz siyaseti şikâyet etmek için yapmıyoruz, çözüm üretmek için yapıyoruz  diye konuşan DEVA Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Mutalip Geçer; “ Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’ın  dediği gibi siyasette Yepyeni bir siyaset kültürü inşa ediyoruz. Sadece eleştiren, şikayet eden muhalefet değil, sorunları çözmek için çalışan, çözüm ve öneri üreten bir muhalefetin nasıl olacağını göstermek istiyoruz.  Ayrıca İlçe Yönetim Kurulumuzu oluştururken referansa bakmadık, liyakat ön planda oldu.  Daha önce hiçbir partide siyaset yapmamış arkadaşlarımız çok büyük çoğunlukta partimizde görev aldılar.  Bu sadece bizim ilçemizde böyle değil diğer il ve ilçelerde de aynı durumdayız. Genç, bilgili ve donanımlı bir genel başkanımız var.  “ dedi.
 

Herkesin güven içinde yaşadığı bir ülke için burada siyaset yapıyoruz diye konuşan DEVA Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Geçer; “ Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan,  Temel amacımız, herkesin insan onuruna yaraşır iş, aş, huzur ve refah sahibi olduğu bir Türkiye’dir. Yatırımla, üretimle, ihracatla, bilek gücüyle, alın ve akıl teriyle büyüyen, herkese fırsatlar sunan bir Türkiye’dir. Diye söylüyor. Eleştiri olmalı biz de  konuşan düşündüklerini ifade ekip ile ilçemize ilimize ve ülkemize hep birlikte hizmet etmek için çalışacağız ”  İfadelerinde bulundu. 
DEVA Partisi İlçe Yöneticileri kendilerini tek tek tanıttılar. Bu sırada SANİAD yöneticilerinden kendi iş yerlerine  işe insan alırken ilçe de oturan insanlara öncülük vermelerini istemeyi de ihmal etmediler.  İş talebinde bulunan insan sayısının Sancaktepe’de oldukça fazla olduğunu dile getirdiler.  


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren SANİAD Başkanı Osman Aktan, DEVA Partisi Yöneticilerine başarılar diledi. SANİAD Başkanı Aktan, DEVA Partisi İlçe Başkanı Geçer’e Dernek Ajandalarından hediye etti. Topluca çekilen hatıra fotoğrafının ardından ziyaret sona erdi.
HABER FOTOĞRAF / TEVFİK ERK / İSTANBUL

SANCAKTEPE HABER 11.03.2021 02:31:00 319 0

DEVA PARTİSİ SANCAKTEPE, İŞ İNSANLARINI ZİYARET ETTİ

Sancaktepe ilçesinde hızla yapılanmaya giden DEVA Partisi Sancaktepe İlçe Yönetimi, ziyaretlere başladı. Bu ziyaretlerden biri de SANİAD oldu.