Sancaktepe Polisi, pazarda vatandaşı bilgilendirdi

Sancaktepe'de Belediye Zabıtalarının denetimleri aralıksız devam ediyor

Sancaktepe’de ihtiyaç sahibi ailelere patates ve soğan dağıtıldı

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun Ramazan Ayı Mesajı

BAŞKAN ŞEYMA DÖĞÜCÜ, OĞLUNUN NİKAHINI KIYDI..

SANİAD,GÖZ SAĞLIĞINDA DÜNYAGÖZ DEDİ

Sancaktepe'de Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme toplantısı yapıldı

Sancaktepe’de Belediye Meclis Başkan Vekilliği Seçimi Yapıldı

Sancaktepe'de Başkan Döğücü'ye geçmiş olsun ziyaretleri

HABERLER

 • Cumartesi 13 ° / 6 ° Bulutlu
 • Pazar 14 ° / 8 ° Bulutlu
 • Pazartesi 15 ° / 9 ° Sağanak
 • BIST 100

  1.408%0,03
 • DOLAR

  8,0614% 0,68
 • EURO

  9,6770% 0,74
 • GRAM ALTIN

  460,45% 1,36
 • Ç. ALTIN

  759,7425% 1,36
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın 10 Nisan Mesajı
Başkan Poyraz, yerel basın mensuplarını Çamlık Kafe Sosyal Tesisleri’nde ağırladı. 
İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş ve Emniyet Personeli Vali Yerlikaya’yı Ziyaret Etti
İBB PİDESİNDE GRAMAJ AYNI FİYAT 1,5 LİRA
PANDEMİ ORKESTRASI’NIN KONUKLARI HAKAN ŞENSOY VE CİHAT AŞKIN OLDU
Vali Ali Yerlikaya, Yaya Geçidine “Kırmızı Çizgi” Çekti
ÖNCELİK HAYATIN, ÖNCELİK YAYANIN

Kısa adı DEVA Partisi olan Demokrasi ve Atılım Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı ilçede hızla çalışmalarına devam ediyor. DEVA Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı yeni üye kayıtları yanı sıra, esnaf ziyaretlerini de ilçe genelinde ihmal etmeden sürdürüyor. 
 

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yeneroğlu partisinin Sancaktepe İlçe Başkanlığında, İlçe Başkanı Mutalip Geçer ve ilçe yöneticileri ile bir araya geldi.
 

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Yeneroğlu, İstanbul İl Başkan Yardımcısı Mustafa Sunar ve DEVA Partisi İstanbul İl Yöneticileri DEVA Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. 
 

DEVA Partisi Sancaktepe İlçe Merkezini çok beğendiğini söyleyen Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Yeneroğlu, İlçe Başkanı Mutalip Geçer’i çalışmalarından dolayı tebrik etti. 
 

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın siz değerli üye arkadaşlarımız sevgilerini ve selamlarını getirdim diye konuşan Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Yeneroğlu ; “ DEVA Partisinin misyonu amacı Türkiye’ de çıktığı yolda  bir boşluğu doldurmak ve iktidara Alternatif olmak üzere yola çıktık “ dedi. 
İstanbul Milletvekili ve DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Yeneroğlu; “  Biz ne herhangi bir ittifakın parçasıyız ne de herhangi bir kimlikçi siyasetin tarafıyız. Toplumun bütün   kesimlerini  bu ülkede yaşayan tüm insanımızın rengini parlatmak üzere her birisini değerli kabul ederek, her birisini de demokratlığın zorunlu gereği olan ahlaken eşit olarak kabul ederek, Bu arkadaşları da partimiz içerisinde mümkün mertebe temsil edilmelerini sağlayarak, Türkiye’yi olması gereken rotaya çevirmek üzere yola çıktık. Evet uzun bir yola çıktık. Yorucu bir yola çıktık. Çocuklarımızın geleceği için hep birlikte çalışacağız.” İfadelerinde bulundu. 
 

DEVA Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Cengiz Sunar ; İstanbul’da hızla ilçelerimizi kuruyoruz. 24 İlçemizin ataması yapıldı. Çok kısa sürede 30 ilçe başkanlıklarını kuracağız. Her ilçe yönetiminde bir engelli kotamız var. Seçici olmaya çalışıyoruz. Başvurular yoğun olarak devam ediyor. Yönetimde yer almak isteyen çok başvurumuz var.” İfadelerinde bulundu.
 

DEVA Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Mutalip Geçer; “ Bu gün ilçe teşkilatımız olarak önemli bir gün. İlçe Başkanlığımızı yeni kurduk. Çok iyi ve bir birinden değerli yönetici arkadaşlarımızla ilk olarak partimizin Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa Yeneroğlu’nu misafir ettik. İstanbul İl Yöneticilerimize de çok teşekkür ediyorum bizleri yalnız bırakmadılar. Partimizin ilçe yöneticilerine de teşekkür ediyorum. Bu arada esnaf ziyaretlerimiz devam ediyor. Üye kayıtlarımız da devam ediyor. İlçemiz de partimize olan ilgi memnun edici ve her geçen gün ilgi artarak devam ediyor. Çalışmalarımızı adım adım sürdürüyoruz. “ dedi.

Tevfik Erk / İstanbul
 
 

 

SANCAKTEPE HABER 11.03.2021 01:47:00 336 0

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yeneroğlu, Sancaktepe'ye ziyarette bulundu

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yeneroğlu partisinin Sancaktepe İlçe Başkanlığında, İlçe Başkanı Mutalip Geçer ve ilçe yöneticileri ile bir araya geldi.