Anahtar Kelimeler: ÇEKMÜDER VİZYON ÇIKTI

Sancaktepe’de Eğitim Denetim ve Rehberlik Komisyon toplantısı yapıldı

Sancaktepe Ordulular Derneği Öğretmenler Günü’nü unutmadı

Sancaktepe Paşaköy’de Roman vatandaşlarımıza bilgilendirme yapıldı

Sancaktepe’de Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkı ve Kadın Hakları Günü kutlandı

700. yılında Yunus Emre'ye, Sancaktepe’de Özel Anma Programı

80 Günde Devr-i Alem Sancaktepe’de ilgi ile izlendi

Sancaktepe Belediyesi'nden Öğretmenler Günü Etkinliği

Sancaktepe’de 24 Kasım Öğretmenler Günü Özel Bir Programla Kutlandı

Sancaktepe'de 2021 Yılı Huzur Toplantısı Yapıldı

Saadet Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığını 4. Olağan Kongresini yaptı

Başhekim Doç. Dr. Alpaslan Tanoğlu, Sancaktepe'de Gazeteciler İle Buluştu

Sancaktepe Belediyesi'ne Büyük Ödül

HABERLER

 • Perşembe 13.6 ° / 10.6 ° kırık bulutlar
 • Cuma 16.4 ° / 12.7 ° Dağınık bulutlar
 • Cumartesi 15.8 ° / 12.5 ° kırık bulutlar
 • BIST 100

  2.016%0,57
 • DOLAR

  13,7404% 0,39
 • EURO

  15,5907% 0,26
 • GRAM ALTIN

  787,04% 0,28
 • Ç. ALTIN

  1298,616% 0,28
CHP ÇEKMEKÖY, PLANLARA NEDEN ‘HAYIR’ DEDİĞİNİ AÇIKLADI..
KADIKÖY’E ÇEVRESEL İZLEME VE ERKEN UYARI SİSTEMİ KURULDU
İSTANBUL LALESİ ANAVATANINA DÖNDÜ
ÜSKÜDAR’DA 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ’NDE ÜNLÜLER GEÇİDİ YAŞANDI
KADIKÖY BELEDİYESİ ECCAR YÖNETİM KURULU'NA SEÇİLDİ
BEYLİKDÜZÜ’NDE ENGELLER BİRLİKTE AŞILIYOR
YENİ DÖNEMDE KİPTAŞ FARKI

İSTANBUL

İSTANBUL Haberleri

Çekmeköy Müteahhitler ve İş İnsanları Derneği (ÇEKMÜDER) kongre sonrası çalışmalarına hız verirken basın mensuplarıyla Can Kebap Konuk evinde kahvaltı programında bir araya geldi. 

ÇEKMÜDER Başkan Yücel Evsen ve yönetim kurulu ile kongre sonrası oldukça aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Sahada ziyaretler ve önemli toplantılar gerçekleştirilirken yeni dönemde ypılacak projeler için de çalışmalar başlatılmış durumda. Bu süreçte ilçenin önde gelen kurum ve kuruluşlara ziyaretler gerçekleştirilirken üyelere yönelik katılımın yüksek olduğu istişare toplantısı gerçekleştirildi. 

Son olarak Çekmüder Başkanı Yücel Evsen ve yönetim kurulu ev sahipliğinde yerel basın ile kahvaltı programı düzenlendi. Genel sekreterliğini Etraf Gazetesi Zafer Yılmaz’ın yaptığı ÇEKMÜDER’de basının toplantıya ilgisi de yüksek oldu. Yapılan kahvaltının ardından açılış konuşması yapan Zafer Yılmaz “Bugün hem ev sahibi hem de misafir durumdayım. Yeni dönemde iletişim konusuna önem veriyoruz. Bu anlamda gazeteci arkadaşlarımız, sosyal medya kullanıcıları ayırmadan sizlerle bir araya geldik. Katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi. 

Yücel Evsen “Yeni bir dönem başlatacağız”
Çekmeköy Müteahhitler ve İş İnsanları Derneği (ÇEKMÜDER) Başkanı Yücel Evsen, öncelikle katılım sağlayan basın mensuplarına teşekkür ederken, yeni dönemde genç ve tecrübeli isimleri bir araya getirdikleri dinamik bir yönetim oluşturduklarını söyledi. Yücel Evsen konuşmasında ayrıca “bu dönemimizi ustalık dönemi olarak adlandırıyoruz. STK olarak yeni bir dönem açmayı hedefliyoruz. İlçenin sorunlarını, yapılabilecek yeni projeleri araştırarak kamuoyu ile paylaşmak istiyoruz. Bu anlamda muhtarlarımız, basınımız siyasiler ve vatandaşlarımızla sık sık bir araya gelerek, görüş, öneri istişarelerde bulunacağız ve kamuoyu önünde paylaşacağız” dedi.

“Yapı Fuarı önceliğimiz”
Çekmeköy’de en büyük sorunlardan biri olan Taşdelen trafiği için ilçede temaslarda bulunduklarını, İBB’den görüşme talebi istediklerini belirten Yücel Evsen “Bu ve bunun gibi sorunların çözümünde dernekler, basın hep birlikte hareket etmeliyiz. Başka bir dernekte çözüm için çalışma başlatsa biz yanında oluruz. Yeter ki ilçemiz daha güvenlikli ve yaşanılır olsun. Sorunların yanında ilçemize değer katacak Yapı Fuarı projemizin çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyoruz. Bu konuda sizlerinde görüşlerine önem veriyoruz. Gerekli fizibilite çalışmalarını yaptıktan sonra Mayıs 2022’de Çekmeköy’ün ilk fuarını gerçekleştirmek istiyoruz” dedi.

Çekmüder Başkanı Yücel Evsen, genç, dinamik ve bilgili bir ekiple ustalık döneminde Çekmeköy’de  yeni bir STK dönemi başlatacaklarını kaydetti ve yeni dönemde sosyal sorumluluk projelerine ağırlık vereceklerini söyledi.
Kahvaltı programı basın mensuplarının sorularının ardından hatıra fotoğrafı ile sona erdi. 

 

İSTANBUL 22.10.2021 08:12:00 605 0

ÇEKMÜDER YENİ VİZYON İLE YOLA ÇIKTI

Çekmeköy Müteahhitler ve İş İnsanları Derneği (ÇEKMÜDER) kongre sonrası çalışmalarına hız verirken basın mensuplarıyla Can Kebap Konuk evinde kahvaltı programında bir araya geldi.