GTÜ’lü Akademisyenlerin AB Projesi Onaylandı

YKS ŞAMPİYONU’NUN TERCİHİ SABANCI ÜNİVERSİTESİ OLDU

Okul Hazırlıkları Başlıyor. Listenin Başında ne var ?

Birikim Okulları “dijital okul” tasarlıyor!

Milli Eğitim Bakanlığı, Teknopark İstanbul ile Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü İmzaladı

Psikoloji Bölümü’yle TEDÜ, Türk Psikologlar Derneği tarafından akredite edilen 13 üniversite arasında

Yakın Doğu Üniversitesi’nde her 3 öğrenciden biri tam burslu!

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ’NİN TERCİH VE TANITIM GÜNLERİ BAŞLADI

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Uygulamalı Bilimler Fakültesi kurulacak

Bahçeşehir Koleji Zonguldak Kampüsü Açılıyor

Altınbaş Üniversitesi öğrencileri Kocaeli TEKNOFEST’te üçüncü oldu

Tekstil mühendisliği tercihine asgari ücret tutarında eğitim bursu

Tarhan’dan tercih yapacak adaylara uyarı!

BİLGİ öğrencileri podyumda tasarımlarını sergileyecek

Büyükyalı MTAL ilköğrencilerini bekliyor

ŞİLE BORSA İSTANBUL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ BÜNYESİNDE 2022-2023 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA TARIM ALANI BÖLÜMÜ AÇILACAKTIR

SANCAKTEPE BELEDİYESİ'NDEN VATANDAŞLARA AŞURE İKRAMI

Çaylı- Der, Muharrem Oruç Lokmalarını Canlarla paylaştı

Yeşil Balkonlar ile Sancaktepe çiçek açıyor

Güvenç Abdal Derneğinde Muharrem Oruç Lokmaları paylaşıldı

EMEK CEMEVİ’NDE ORUÇLAR LOKMALARIN PAYLAŞILMASIYLA AÇILIYOR

İstanbul Valisi Yerlikaya Sarıgazi Cemevi'ni ziyaret etti.

Sancaktepe Sarıgazi'de Yaşar Kemal Kütüphanesi törenle açıldı

Kaymakam Karakaya yapımı devam eden okullara incelemede bulundu

GURBETTEN SILAYA BİR TUTAM SEVGİ

GÜZEL KAPLAN'IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

SEZGİN ÖZTÜRK'ÜN KURBAN BAYRAMI MESAJI

TUNCAY SARAÇ'IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

MUHTAR NİLÜFER KANTEKİN'İN KURBAN BAYRAMI MESAJI

SEVDA YILMAZ'IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

İYİ Parti İBB Grup Başkan Vekili İbrahim Özkan'ın Kurban Bayramı mesajı

HABERLER

 • Perşembe 30.7 ° / 22.8 ° Açık hava
 • Cuma 32 ° / 24.1 ° Açık hava
 • Cumartesi 31.9 ° / 23.7 ° Açık hava
 • BIST 100

  3.020%1,34
 • DOLAR

  18,0489% 0,56
 • EURO

  18,2946% 0,10
 • GRAM ALTIN

  1.021,2% 0,42
 • Ç. ALTIN

  1684,98% 0,42
60. Yıl Sarıgazi Ortaokulu'ndan Tiyatro gösterisi
SANCAKTEPE'NİN SULTANLARI MEZUN OLDU
60. YIL SARIGAZİ ORTAOKULU'NDA MEZUNİYET HEYECANI
YENİDOĞAN ANADOLU LİSESİ İLÇE DE BİR İLKE İMZA ATTI
HÜSEYİN TEMİZEL İLKOKULU’NDAN HAREZMİ EĞİTİMİ
SARIGAZİ ANADOLU LİSESİ’NDEN KONSERLİ RESİM SERGİSİ
ŞAKİR DEMİR İLKOKULU'NUN MİNİK RESSAMLARI SERGİ AÇTI

Türkiye’nin lider eğitim kurumlarından Bahçeşehir Koleji, 2022-2023 eğitim öğretim yılında Zonguldak Kampüsü’nü hizmete açmaya hazırlanıyor. 

Türkiye’nin lider eğitim kurumlarından Bahçeşehir Koleji, Zonguldak Kampüsü ile eğitim zincirine yeni bir halka daha ekliyor. Bahçeşehir Koleji, 2022-2023 eğitim öğretim yılında hizmete girmesi planlanan Zonguldak Kampüsü’nün açılışı öncesinde bir basın toplantısıyla okulu tanıttı. Toplantıya, Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ, Bahçeşehir Koleji Yerel Ortaklardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Savaş Boyar, Sosyal Medya ve Dijital Güvenlik Eğitim Araştırma Merkezi (SODİMER) Başkanı Prof. Dr. Levent Eraslan, Bahçeşehir Koleji Zonguldak Kampüsü Kurucu Temsilcisi Esin Yazıcı, Kampüs Müdürü İrem Papila, Okul Müdürü Arda Elbir’in yanı sıra kurucu ortaklar Durmuş Alaca, Muhammet Ali Gülay, Ali Haydar Sungur, Özcan Gedikli de katıldı.

Bahçeşehir Koleji Zonguldak Kampüsü, bu yıl anaokulu, ilkokul, ortaokul kademelerinde, 2023-2024 eğitim öğretim yılında ise Anadolu lisesi ve fen lisesi kademelerinde öğrenci kabul edecek. 46 derslik ve 1080 öğrenci kontenjanına sahip okulda STEM laboratuvarı, fen/fizik laboratuvarı, biyoloji laboratuvarı, teknoloji ve tasarım laboratuvarı, görsel sanatlar atölyesi, dans salonu, müzik dersliği ve müzik atölyesi (derslik haricinde), cep sinema bulunuyor. Açık hava derslikleri ve açık hava amfi tiyatroda öğrencilerin hizmetine sunuluyor. 7.524 metrekare kampüs alanı içerisinde 8.119 metrekare toplam kapalı alana sahip Kampüs’te kapalı spor salonu ve kapalı yüzme havuzunun yanı sıra tenis kortu, çim saha, basket ve voleybol sahası da bulunuyor.
 
“Eğitim her koşulda hiç durmadan ilerlenmesi gereken alanlardan biridir”

Toplantıda konuşan Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ, “Zonguldak ilimizdeki ikinci kampüsümüz, 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı itibarıyla eğitime başlayacak. 2017 yılında Ereğli’de ilk kampüsümüzü açtığımızdan bu yana Zonguldak halkının çocuklarının eğitimi için okullarımıza gösterdikleri güvene ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Tüm dünyanın yaşayışını, ticari faaliyetleri ve çalışma biçimlerini derinden etkileyen bir dönem yaşıyoruz. Böyle bir dönemde yatırım yapmak bir yana, mevcut durumu korumak için dahi büyük fedakârlıklar gerekiyor. Ancak Türkiye’nin ve dünyanın son 55 yılına bire bir tanıklık etmiş bir kurum olarak öğrendiğimiz bir şey var: Eğitim her koşulda hiç durmadan ilerlenmesi gereken alanlardan biridir. Biz de bu inançla, koşullarımız ne olursa olsun yatırımlarımıza devam ediyoruz. Gerek dijital eğitim yatırımlarımızla gerekse yeni kampüslerimizle Türkiye’nin eğitimine değer katmak için çalışıyoruz. Koşullar ne olursa olsun her daim eğitim içeriğimizin kalitesi ve teknoloji altyapımızla öğrencilerimizin yanındayız. Zonguldak Kampüsümüz, ülkemize, çocuklarımıza hayırlı olsun” dedi.
 
Zonguldak Kampüsü’nde eğitim 22 Ağustos‘ta başlayacak

Bahçeşehir Koleji Zonguldak Kampüsü Kurucu Temsilcisi Esin Yazıcı ise şunları söyledi: “Zonguldak’ın yaşam standartlarının gelişimine önemli katkı sağlayacağına inandığım bu büyük kurumun kuruluşunda emeği geçen tüm kurucu ortaklarımıza teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum. Bugüne kadar geçen süreçte büyük bir özveriyle çalışan yönetim kadromuza, kıymetli öğretmenlerimiz ve yardımcı kadrolarda çalışan arkadaşlarımıza kısacası tüm ekibimize tüm çalışmaları için teşekkür ediyorum. Her aşamasının titizlikle tasarlandığı bu vizyoner eğitim sisteminin uygulanması için gerekli ortam ve desteği sağlamak bizim işimiz. Bundan sonra tek hedefimiz de bunun için gerekli destekleri vermek. Kampüsümüzde eğitim tüm Türkiye’deki kampüslerle beraber 22 Ağustos‘ta başlayacak. 22 Ağustos’u büyük bir heyecanla bekliyoruz. Kıymetli öğrencilerimize kıymetli öğretmenlerimizi buluşturacağımız o gün için canla başla çalışıyoruz”
 

EĞİTİM 28.07.2022 00:29:00 253 0

Bahçeşehir Koleji Zonguldak Kampüsü Açılıyor

Türkiye’nin lider eğitim kurumlarından Bahçeşehir Koleji, 2022-2023 eğitim öğretim yılında Zonguldak Kampüsü’nü hizmete açmaya hazırlanıyor.