Sancaktepe Polisi, pazarda vatandaşı bilgilendirdi

Sancaktepe'de Belediye Zabıtalarının denetimleri aralıksız devam ediyor

Sancaktepe’de ihtiyaç sahibi ailelere patates ve soğan dağıtıldı

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun Ramazan Ayı Mesajı

BAŞKAN ŞEYMA DÖĞÜCÜ, OĞLUNUN NİKAHINI KIYDI..

SANİAD,GÖZ SAĞLIĞINDA DÜNYAGÖZ DEDİ

Sancaktepe'de Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme toplantısı yapıldı

Sancaktepe’de Belediye Meclis Başkan Vekilliği Seçimi Yapıldı

Sancaktepe'de Başkan Döğücü'ye geçmiş olsun ziyaretleri

HABERLER

 • Cumartesi 13 ° / 6 ° Bulutlu
 • Pazar 14 ° / 8 ° Bulutlu
 • Pazartesi 15 ° / 9 ° Sağanak
 • BIST 100

  1.408%0,03
 • DOLAR

  8,0614% 0,68
 • EURO

  9,6770% 0,74
 • GRAM ALTIN

  460,45% 1,36
 • Ç. ALTIN

  759,7425% 1,36
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın 10 Nisan Mesajı
Başkan Poyraz, yerel basın mensuplarını Çamlık Kafe Sosyal Tesisleri’nde ağırladı. 
İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş ve Emniyet Personeli Vali Yerlikaya’yı Ziyaret Etti
İBB PİDESİNDE GRAMAJ AYNI FİYAT 1,5 LİRA
PANDEMİ ORKESTRASI’NIN KONUKLARI HAKAN ŞENSOY VE CİHAT AŞKIN OLDU
Vali Ali Yerlikaya, Yaya Geçidine “Kırmızı Çizgi” Çekti
ÖNCELİK HAYATIN, ÖNCELİK YAYANIN
 Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan`dan, kar, soğuk demeden gece gündüz sahada görev alan personeline baklavalı teşekkür ziyareti.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, kar, soğuk demeden gece gündüz sahada görev alan personelini Kandıra Belediyesi Garaj Amirliğinde iş dağıtımı öncesi ziyaret etti. Personeline teşekkür eden Turan, baklava ikramında bulundu.

Yoğun olarak yağan kar ve ardından buzlanma nedeni ile kent genelinde mağduriyet yaşanmaması için tüm ekip ve ekipmanlarını gece gündüz ayrımı yapmadan sahaya süren Kandıra Belediyesi, merkez ve civar mahallelerde 325 mevkide ayak basmadık yer bırakmadan çalıştı. Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan yoğun kar yağışı ve buzlanma sürecinde gece gündüz demeden sahada gösterdikleri başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü personeline teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarete Başkan Yardımcısı Mustafa Dursun ve birim amirleri de katılım sağladı.

KÜÇÜK BİR TATLI MOLASI VERELİM İSTEDİK
Ziyarete tepsi tepsi baklava ile gelen Başkan Turan, yapılan özverili çalışmaları dolayısıyla çalışanlarına teşekkür etti. Yoğun ve hummalı bir çalışma sonrası normal çalışma düzenine dönüş yapıldığını ifade eden Turan, `` Hemşehrilerimizin rahatı, huzur ve ihtiyaçlarının karşılanması adına gece gündüz soğuk kar kış demeden sahalardaydık. Biz Kandıra Belediyesi olarak yollarda yada vatandaşın teleplerine olumlu cevaplar verdik ve sıkıntımız olmadan bu süreci atlattık. Kar sonrası yine herkes kendi biriminde sahada işlerinizin başındasınız. Bizde küçük bir tatlı mola verelim istedik. Çalışan tüm personelimize ve değerli yöneticilerine teşekkür ediyorum`` dedi.

TOPLU SÖZLEŞME SÜRECİ DE GÜNDEMDEYDİ
Konuşmasında toplu sözleşme sürecine de değinen Başkan Turan, son iki üç aydan beri toplu sözleşme hususunda ciddi olarak çalıştıklarını söyledi. Ne olacak ne bitecek diye herkesin merak içinde beklediğini ifade eden Turan, ‘’ Tabi herkesin bir beklentisi var. Kandıra belediyesinin imkanları doğrultusunda sizlere en iyi şekilde değerinizi vermeye çalışacağız. İşçilikten gelen biri olarak işçinin değerini işçinin emeğini bilen biriyim. Bu noktada emin olun ki gücümüzün yettiğince destek sağlayacağız’’ dedi. 

GÖNÜL İSTER Kİ BÜYÜKŞEHİR GİBİ OLSUN
Kandıra Belediyesinin birkaç dezavantajı olduğunu belirterek sözlerini sürdüren Başkan Turan, ‘’ En önemli dezavantajımız Belediyemizin 4 mahalleden vergi alıp, 96 mahalleye hizmet etmesi ve dar bir bütçeye sahip olması. Ama biz bu bütçeye rağmen sizlerin emeğini unutmuyoruz. Tabi her birinizin belki beklentisi, farklı olabilir. Ama şunu unutmayın gerçekten biz Kandıra Belediyesinin bütçeleri doğrultusunda yevmiyelerinizden tutun da sosyal haklara kadar bir güncelleme yapacağız. Gönül ister ki Büyükşehirdeki gibi olsun ama Büyükşehir’in büyükşehirliği var onu unutmayın’’ dedi.

 Kandıra Belediyesi Fen ve Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli de Başkan Turan`a ziyareti için teşekkür etti. İkram edilen tatlıların afiyetle yenilmesi sonrası iş startı başkan Turan tarafından verildi.


YEREL HABER 26.01.2021 03:01:00 414 0

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan`dan baklavalı teşekkür ziyareti

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan`dan, kar, soğuk demeden gece gündüz sahada görev alan personeline baklavalı teşekkür ziyareti